Kontakti

Brīvības 137, Rīga, LV-1012

  +371 2 6118778
  botto@botto.lv

Dekoratīvie elementi un JESMONITE


Dekoratīvos elementus izgatavojam no dažāda veida materiāliem: ĢIPSIS, BETONS, JESMONITE.

 

ĢIPSIS – plašs ģipša dekoru piedāvājums – karnīzes, līstes, stūra elementi, kolonnas, kamīnu apdares un citi dekoratīvie elementi. Lai apskatītu piedāvājumu - lejupielādēt dekoratīvo elementu katalogus! Piedāvājam izgatavot individuāla dizaina un dažādu stila dekorus. Tos uzmontēsim, izdekorēsim vai izgleznosim. Dekorus, kuri izgatavoti no ģipša, ieteicams montēt iekštelpās, materiāls ir porains un nav noturīgs pret ārējo apstākļu iedarbības. Visi dekoratīvie ģipša elementi ir armēti.

 

BETONS – tradicionāls un plaši izmantojams materiāls, no kura izgatavojam dažādus dekoratīvos elementus māju fasādēm un apdarei. Betona dekoratīvos elementus pēc montāžas krāsojam jebkurā fasādes tonī, visi dekoratīvie elementi ir armēti ar stikla šķiedru, lai paaugstinātu fizikālās īpašības un būtu noturīgs pret ārējo apstākļu iedarbības.

 

JESMONITE – jauns, inovatīvs materiāls, dabīgo sveķu kompozīts, kurš tiek izgatavots no 2 izejmateriālu veidiem – tīrā alfa ģipša bāze un aluminātcementa kompozīta bāze.  Pateicoties šim unikālajam materiālam, varam izgatavot jebkuru dekoratīvo elementu, kopējot dažādas virsmas, toņus piemēram, dabīgo akmeni, ādu, koka šķiedru, stiklu, koka lapas dzīslas, līdz pat smalkākajam matiņam. Materiāls tiek izgatavots no augstākās kvalitātes, dabīgiem akrila bāzes sveķiem, kuriem pateicoties iegūstam ļoti augstas fizikālās īpašības. Aluminātcementa kompozīta bāze sastāv no 6 akmeņiem, varam izgatavot arī citus akmens toņus pēc individuāla pieprasījuma.